Глобалистички сотонски центар света – Трећи храм

Преузето са портала Борба за истину, на којем је објављено 11. априла 2026.

Ко је имао прилике да посети Јерусалим, сигурно је видео у старом делу  града, Зид плача, који стоји испод џамије Al-Aqsa и као да чини део њених темеља. Туристи ту остављају своје жеље на папирима које угуравају у пукотине зида, а светски званичници се сликају у знак подршке и пријатељства из ра елу. Зид је према веровању, остатак Храма кога је прво градио Salomon под директним упутствима „boga“ YHWH, а који је због перверзије / непослушности према заповестима са Синаја, срушен кад је хебрејски  народ протеран у први егзил, у данашњи Иран. Друга градња храма је била самовољно дело повратника из егзила и њу су Римљани спалили до темеља 70 године наше ере. Овде археолози непрестано копају по дубинама старог Јерусалима, тражећи остатке тих здања.

Према библијским записима, у храму су чувани Ковчег завета са десет заповести, чинијица са маном и Aaron-ов штап. Ови предмети су се загубили и представљају инспирацију, многих историчара, синематографа и разних других уметника и мистичара. Ту су се вршила свакодневна жртвовања крви која су „прала грехе изабраног народа“ – нажалост, ову теолошку тему избегавају политички и други аналитичари иако она представља срж разумевања данашњих догађања.

Данас, је вре ји који се моле пред Зидом плача, сматрају џамију која стоји над њиховим зидом, као гадну брадавицу, израслу на неприкладном месту. Отклањање  ове исламске светиње, места где је Аbraham према исламским веровањима, жртвовао Ismaela, а не Isaaka, како то Је вреји верују, могло би подићи и ујединити цео муслимански свет у рат против из ра ела. Зато, је вреји не могу још да граде трећи храм. Једино, ако се околни Арапи разједине и међусобно доведу у сукобе, што се управо и дешава, могућност урушавања Al-Aqsa-e остаје.

Светска медија све више и више пишу да би градња трећег храма, могла бити прави разлог урушавања целокупног Блиског истока. Уклањање иранског потенцијалног нуклеарног оружја, обарање мула-владе, ослобађање иранског народа… нису се показали као веродостојни разлози за актуелни геноцид у коме је прва мета USA зликоваца, била школа за девојчице. Али, поред свог историјског знања и разумевања геостратешких заврзлама, теолошко језгро рата из ра ела, остаје скривено.

Сврха храма окренутог ка западу ?

У Старом завету дат је детаљни опис како за конструкцију шатора од тепиха у пустињи, тако и план првог Саламоновог  храма, где су се вршиле службе „bogu“ чије име је вре ји не смеју ни да изговоре а представљају га као тетраграм YHWH.

Улазак у те богомоље је дефинисан да буде са Истока, светиња светиње је постављена на Западу, отпад иде према северу, а окретање према југу – то је све преузето из египатских храмова и представља верску копију туђих богомоља, тачније старо-египатских и бабилонских !

То се можда некоме, на први поглед,  чини да и није важно. Али, Бог је посећивао Адама и Еву у Едену, долазећи са Истока. Наше православне  богомоље су управо окренуте у том смеру. Храмови које су градили антички Египћани, сатанисти и је вре ји, се граде наопачке – кад је свети део богомоље окренут ка западу, сви посетиоци и верници гледају у дирекцији мрака, где сунце залази а окрећу леђа у смеру одакле Светост долази. И Римљани су градили у истој дирекцији, своје сотонске храмове. Кад су римокатолици почели да граде католичка здања преко римских и туђих храмова, нису мењали дирекцију – данас су многе католичке цркве окренуте ка западу: Petershausen (Constance)Bamberg CathedralAugsburg CathedralRegensburg CathedralHildesheim Cathedral… Таква градња верским законима није дозвољена у православљу.

Трећи храм, ако буде грађен, биће сигурно део ових грађевина које су окренуте ка мраку. И није само географска оријентација погрешна.

Теократска елита представљена са породицама „изабраних од изабраних“  Kohanim-a и Levi-та, требала би ту да врши сервис, жртвовања, проливања крви животиња (јуница) без мане. Рабини су наводно већ нашли једну такву јуницу и она је пренесена из USA у из ра ел. За прање сопствених греха, спрема се проливање невероватних количина животињске крви.

Слобода религије коју гарантују скоро сви правни системи модерних држава, не ставља у питање овакве сатанистичке ритуале. Ни муслиманске, врло сличне ритуале где се годишње убијају милиони оваца, нико не зауставља, нити у име екологије, нити у име просте памети..

Ко је сатанизам интегрисао у религију, тај га је и заштитио правним нормама које гарантују „слободу вероисповести“. Тако, муслимани практикују сасвим легално педо -„филију“ и пуне своје болнице са одбаченим девојчицама чији органи за размножавање су разорени неизлечивим, смрдљивим фистулама,. А тако и је вре ји легално воде апартхејд политику у из ра елу- деца странаца немају приступ њиховим школама, странцима се може отимати имовина, па чак и жене, геноцид над суседима је пожељан… Незамисливо зло је интегрисано у њиховим верским обрасцима и то описује сајт који држе сами Јевреји који су напустили своју религију:

https://daatemet.org.il/en/

Ко жели да проучи те крајње не-хумане, сатанистичке и зле постулате према странцима, може да посети горњи сајт и увери се да су сви странци створења нижа од животиња, која могу да се лажу, варају, подкрадају и слободно убијају. Према Талмуду, сваки је вреј ће имати 2800 робова да та служе, кад им цео свет буде под ногама.

Ми нећемо улазити у детаље тих страхота, већ ћемо се позабавити искључиво политичком визијом доминације из ра ела над целим светом, коју наши неуки подкупљиви политичари и не познају а верно их служе, несвесно се самоуништавајући.

Центар света – сотонско здање ?

Је вре јско веровање да ће све нације света доћи у Јерусалим да се поклоне „изабраном народу“ носећи сво злато и сва блага на поклон управо овом храму, представља једну опасну политичку визију, која превазилази границе обичног верског духовног учења. То је вера у тоталну доминацију над свима и свему, уграђена, као циљ ! Вера се базира на само – прокламованој изузетности  Аbraham-овог рода. Иако више нема основе за веровање у изузетност Abraham-ове линије, пошто се она данас састоји од мешавине најразличитијих народа (20-30% хаплогрупа Ј, која је доминантна међу Турцима; око 20% хаплогрупе Е, доминантне међу Арапима; око 10- 20% руске хаплогрупе Р1а… различити проценти према различитим статистикама) идеја о служењу из ра елу опстаје из очигледно чисто политичких ниских  разлога.

Глобално, апсолутно, тотално служење из ра елу као највећој сили света, је испрограмирано у библијском наратаву а храм је ту само дефинисано место одакле би се владало над goyim-има и васељеном.

Скоро целокупна политичка, финанцијска, медијска, војна па и научна сила света је већ у рукама је вре ја.

Сасвим је видљиво, да јев рејска елита деценијама поставља америчког председника којег жели. Веза актуелног председника САД-а вишеструка са  изр ае лом. Преко мосадовог агента Epstein-a из ра ел поседује видее са којима може да обори председника САД-а, ако не слуша. А преко Trump-овог зета, је вр ја, Kushner-a који игра улогу дипломате без икакве формације, из раел управо купује и Газу и Украјину и Русију и Иран… претварајући их у приватну империју некретнина.

И војна сила САД-а је киднапована. Она је у служби из ра ела чији генерали издају наређења Американцима у самом Пентагону. Да ли ће то америчке патриоте прогутати, или ће се успротивити, то ће се ускоро разјаснити. Директор Националног центра за контра-тероризам, Joe Kent, дао је оставку с образложењем да Иран не представља претњу, да рат није основан и да је неморално учествовати у агресији.

Медијску снагу израелских центара седме силе, сви посматрају са страхопоштовањем, јер она обликује наративе, прави од белог црно и обрнуто… Не само да су све телевизије, радии, социјалне мреже под њиховом контролом него и садржаји филмова, књига, музике, забава… Створења која су мање вредна од животиња добијају квалитет који се програмира са презиром, лажима, на ивици лудила.  Приликом пандемије „covida“ видели смо сво лицемерје подкупљивих, некомпететних играча у научним свету.

Америчке банке, па чак и федерална резерва је у рукама јеврејске казарске сатанске елите која такорећи већ поседује цео свет. Aljazeera је недавно објавила да сви приходи са нафтних поља Ирака, што представља око 9 билиона долара годишње, иду директно у Федералну резерву САД-а коју држе Rotschild-ови. Ни народ Ирака ни САД-а нема никакве користи од ових богатства, које служе искључиво једној јединој фамилији чији апетит нема краја. За њих умиру млади Американци, несвсни своје праве улоге. Пљачка Ирана је у току и један од циљева  је и идентична отимачина нафтних поља Ирана, као што је то већ урађено у Ираку, Венецуели, Сирији, Либији… или кроз рат или перфидним насиљем као по Африци (Ангола, Нигер.. ). Сва енергетска снага света, да буде у рукама Rothschild-ових. Овде, присетимо се да је наш Никола Тесла, радио на бесплатној енергији из јоносфере, све док му ови исти горе поменути банкари нису спалили лабараторију на Long Island -у.

Уједињене нације су саботиране и не врше своју функцију. Оне сада на челу са ватиканским пионом, Antonio-ом Guterres-ом осуђују Иран зато што се брани од „америчке“ агресије. Светска здравствена организација је показала своје злочиначко лице током лажне пандемије ковида. Обе организације стоје пред затварањем. Народ тражи по социјалним мрежама да нестану са лица земље. Саботери Правде су ту одиграли своју разарајући улогу и мало закона и реда што је постојало, нестаје.

Једина брига је-вре- јске свемоћне „елите“ је да задржи свет овакав какав јесте, неправедан, јадан, крвав, лажљив… како би ошамућени, болесни, збуњени, излагани људи, остали спутани, слепи, хипнотисани, неспособни, слични животињама у позицијама слуга. Управо што су сионски „мудраци“ у својим Протоколима планирали, постигнуто је. Наша реалност је доказ, да су Сионски Протоколи аутентични списи је вре јских сатанских дизајнера будућности.

Већина нас већ служи јеврејску „елиту“. Али служба није сасвим осигурана и спремају нам се невиђени системи контроле са дигиталном технологијом и неурологијом. То неки називају „неофеудализам“, други „дигитални затвор“, трећи „реализацијом Агенде 2030″… Засигурно се ради о модерном тоталном поробљавању целог човечанства, где ће право на храну, воду, образовање, здравље, имање… бити условљено послушношћу сатанистичким глобалистима. „Кад се свет толико залуди и разруши, народи ће тражити спас у израелском патријарху“, предвиђају Сионски Протоколи. Како стање стоји у свету, изгледа да се управо водимо као слепци ка тој безнадежној ситуацији, где ћемо молити исте те који урушавају свет, да нам граде ред и мир, по њиховим талмудским плановима, с центром управо у Јерусалиму.

„Нека борба буде непрестана“ 

Борба против је вре јско – САД хегемоније, јесте првенствено духовна. Спознаја плана поробљавања и правог циља шакице њихових сотонских психопата, који из бабилонских времена вучу крваве ритуале са канибализмом, жртвовањем деце и исмевање Ствараоцу, јесте само један мали корак ка разумевању стварности. Epstein-ово острво осликава те kazar-ске педо-„филне“ практике и помаже духовном буђењу које може да иницира жељу за борбу.

За победничку духовну борбу, потребан је праведан став, то јест дух Правде и Истине, с којима се граде светле визије за сопствену будућност и шире, будућност свог рода.

Дарежљивост, солидарност, љубав према свему и свима, су наше урођене особине, јер смо створени по божјем лику. На нама је да негујемо врлине, благу реч али и да дигнемо глас против неправде и сотонских планова.

Потребан нам је и план света који одговара нама и нашој деци, где свако новорођенче има безкондиционално право на сву воду, сву храну, најбољи могући кров над главом, најсолидније образовање о врлинама и страстима, осигурано здравље, богатство…. Свет је препун свих добара и безбројних могућности. Ми имамо роботе који могу да раде, сеју, жању, копају по другим планетама, праве друге роботе… Богатства су свугде око нас и наша је дужност да их праведно разделимо. Довољно је да се договоримо, да све мора бити бесплатно – то моментално урушава систем базиран на профиту који тече ка Rothschildov-има [1]. ДАРовна или Мајчинска економија поклања свима све… тако, могло би се радити из чисте љубави за неком ствари. Онда би вредности дошле на своје место, истинита људска божанска природа би заблеснула. Друштво у целини би се залечило. Сасвим спонтано, права људска права, као индивидуална сувереност, бесплатне воде, храна… и истинита слобода би постале нормалност [2]. Спречили би сотонско поробљавање људског рода [3].

„Нека борба буде непрестана“

Свима с благословом,

Др мед Јасмина Вучић Пеев

У срБској 7534-ој години, у красном, 7-ог

[1] Др Ј. Пеев: Хумано ресетовање глобалног система кроз бесплатност

https://borbazaistinu.rs/humano-resetovanje-globalnog-sistema-kroz-besplatnost/

[2] Др Ј.Пеев:  Материнска декларација

https://borbazaistinu.rs/materinska-deklaracija-o-urodjenim-pravima-individualna-suverenost-darovna-ekonomija-mir-bogatstvo-i-pravda-za-sve/

[3] Др Ј. Пеев: Како психопате владају светом

https://borbazaistinu.rs/kako-psihopate-vladaju-svetom-otudjivanje-kao-metoda/

PS.

С обзиром да неке силе смањују видљивост мојих чланака и да снимају видее са лажима против мене и моје породице, прилажем линкове о мојој компетенцији – мој докторски рад са немачког Универзитета Alber-Ludwigs-U., Freiburg im.Br.:

https://books.google.pt/books/about/Langzeitergebnisse_nach_Frueh_und_Spaeto.html?id=rd7yNwAACAAJ&redir_esc=y

Моја немачка диплома:

https://www.archivportal-d.de/item/Q7QIFGHFYE2TLUFXLINLTV4KJLSQNLJ3?query=Gabriel+Uhlich&isThumbnailFiltered=false&rows=20&offset=0&viewType=list&hitNumber=8